Novinka !!

Od januára 2021 si pre Vás firma BEREC pripravila novinku, vlastný ESHOP. Za bezkonkurenčné ceny Vám ponúkame karosárske diely na autá značky ŠKODA (105, Favorit, Felicia, Fabia, Octavia, ...). Ako ich dlhoročný výrobca Vám zaručujeme kvalitu. Farebná povrchová úprava plechových dielov je taktiež v našej ponuke. Po dohode vieme zabezpečiť aj autodiely vyrobené z nereze. Tešíme sa na Vaše nákupy! Viac informácií na:
Autoplechy E-shop

Profil firmy

Firma BEREC sa zaoberá výrobou a povrchovou úpravou náhradných plechových dielov pre automobily Škoda 120, Škoda Favorit a Škoda Felicia. Firma má vlastné vývojové oddelenie, nástrojáreň, lisovne a linku pre povrchovú úpravu dielov. Doprava materiálu resp. hotových výrobkov je realizovaná vlastnými nákladnými autami typu IVECO a CARGO . V súčasnosti vlastní firma aj niekoľko CNC zariadení.

História

Spoločnosť BEREC bola založená v roku 1991 ako združenie dvoch podnikateľských subjektov. Od začiatku sa spoločnosť zaoberá výrobou náhradných plechových dielov automobilov. Začala s výrobou dielov pre automobily Lada a Škoda 120. Výrazný rozvoj spoločnosť zaznamenala v roku 1994, keď nahradila výrobu dielov Lada dielmi vozidiel Škoda Favorit a neskôr aj Škoda Felicia. V tomto období firma zakúpila a zrekonštruovala bývalé dielenské haly Podielníckeho poľnohospodárskeho družstva Výčapy-Opatovce.

Súčasnosť

Neustále zvyšovanie objemu výroby a rozširovanie produktového portfólia bolo podnetom pre výstavbu nových výrobných hál. Výroba je sústredená v jednej výrobnej prevádzke, ktorá sa skladá z troch hál.

Modernizácia

Firma priebežne modernizuje svoj technologický park o CNC stroje. Dnešný zákazník je náročný. Okrem ceny kladie dôraz na úžitkové vlastnosti, kvalitu i estetický vzhľad a dizajn výrobku. Prispôsobujeme sa požiadavkám trhu a aj menší výrobcovia dokážu uplatňovaním moderných technológií, dôkladným riadením a zefektívňovaním procesov konkurovať tým veľkým.

Rezanie laserom

Novinkou na firme je laser Bystar 3015 na presné rezanie kovových materiálov ako oceľ, nerez a hliník.

Na presné rezanie kovových materiálov ako oceľ, nerez a hliník, používa firma Berec laser Bystar 3015. Režeme komponenty do hlavnej výroby Autodielov. V poslednej dobe však prevláda rezanie materiálov pre našich zákazníkov

Povrchová úprava

Povrchová úprava, je finálnou fázou výroby. Výrobky môžu byť upravené striekaním náterových hmôt, alebo nanášaním práškových farieb s následným vypálením v peci.

Certifikáty

Firma Berec má zavedený a certifikovaný systém manažérstva kvality podľa STN EN ISO 9001:2009
(ISO 9001:2008). Zároveň má osvedčenie Ministerstva dopravy, pôšt a telekomunikácii Slovenskej republiky ako Hromadný výrobca súčastí výstroja a výbavy automobilov.